Tureckie Obejrzane ♥

by bethy-85960 | created - 07 Nov 2018 | updated - 1 week ago | Public
 Refine See titles to watch instantly, titles you haven't rated, etc
  • Genres
  • Movies or TV
  • IMDb Rating
  • In Theaters
  • On TV
  • Release Year
  • Keywords


IMDb user rating (average) to
Number of votes to »
ResetReset
Release year or range to »
1. Season of Cherry (2014–2015)

120 min | Comedy, Romance

Öykü and Ayaz met coincidentally. Then fate begins to brings them together.

Stars: Özge Gürel, Serkan Çayoglu, Nilperi Sahinkaya, Daghan Külegeç

Votes: 1,140

1 season „Sezon na miłość” to zabawna i pełna emocji opowieść o ambitnej studentce uniwersytetu - Öykü , która chce zostać najlepszą projektantką mody na świecie. Dziewczyna od zawsze podkochuje się w Mete - starszym bracie swojej koleżanki. Chłopak niestety traktuje ją jak młodszą siostrę. W dodatku, ma już dziewczynę… W jej życiu niespodziewanie pojawia się przyjaciel Mete – Ayaz, który jest synem topowej projektantki mody i mógłby pomóc Öykü spełnić jej marzenia. Mężczyzna jest nią zauroczony… Jak potoczą się losy tej trójki? Czy Öykü i Ayaz zakochają się w sobie?A może Mete odkryje swoje uczucia do Öykü? 2 season Öykü i Ayaz pobrali się i właśnie wyruszyli w podróż poślubną. Niestety wydarzenia, które miały miejsce w dniu ślubu, wciąż nie dają o sobie zapomnieć i znacząco wpływają na ich wspólną relację. Stosunki między świeżo upieczonymi małżonkami stają się coraz bardziej napięte. Taka sytuacja zmusza Öykü do zastanowienia się nad dalszym swoim życiem i podjęcia trudnej decyzji. Dziewczyna w połowie drogi ucieka i udaje się do Włoch. Wobec tego przyjaciele próbują pogodzić Öykü i Ayaza, posuwając się w tym celu do małego podstępu. Tymczasem Öykü spotyka we Włoszech Nazmi Beya, który zamierza całkowicie zmienić jej życie. Jak wpłynie to na Öykü i bliskie jej osoby? Czy zakochani odłożą na bok swoją dumę i upór i z pomocą przyjaciół uda im się wrócić do siebie? Czy zapomną o wszystkim co się stało i będą znów szczęśliwi?

2. Never Give Up (2015–2016)

Drama

A beautiful and intense tv show about finding and holding on to love. Nur, a simple woman from countryside goes to Istanbul and finds what she expected the least; love.

Stars: Hakan Dinçkol, Gözde Mutluer, Amine Gulse, Yagizkan Dikmen

Votes: 212

Yigit jest bardzo bogatym biznesmenem, który osiąga sukcesy i twardo stąpa po ziemi. W wyniku wypadku samochodowego (za który odpowiada Yigit) jego żona, İctal, zapada w śpiączkę. Yigit ukrywa przed synkiem Mertem, że matka żyje. On sam jest przekonany, że żona nigdy nie wróci ze szpitala, więc pogodził się z jej stratą. Poznaje piękną Nur, która - nieświadoma całej sytuacji - zgadza się wyjść za niego za mąż. Yigit i Nur pobierają się w tajemnicy przed całą rodziną, niechętnej temu związkowi. Niespodziewanie İctal budzi się ze śpiączki… Ciotka i jednocześnie teściowa Ygita, Aytül, krzywo patrzy na przybyłą do majątku Nur. Tymczasem dziewczyna od początku fascynuje Ygita. Nur jest przekonana, że żona Ygita i matka Merta nie żyje.

3. Kiralik Ask (2015–2017)

120 min | Comedy, Romance

When Defne's brother gets into debt and is held captive, Defne is forced to accept an offer in exchange for the money. She has to make omer, a wealthy shoe designer who owns a company, fall in love with her and marry her.

Stars: Elçin Sangu, Baris Arduç, Salih Bademci, Nergis Kumbasar

Votes: 5,290

Defne jest młodą, piękną dziewczyną, która pracuje jako kelnerka i wspiera swoją rodzinę. Od czasu gdy opuścili ją rodzice mieszka z siostrą, bratem i babcią. Jednak jej życie staje się skomplikowane gdy jej brat zaciąga dług u mafii. Żeby go spłacić musi się zgodzić na ofertę pewnej kobiety, która chce znaleźć żonę dla swojego siostrzeńca. Dziewczyna niechętnie zgadza się na jej propozycję. Gdy dowiaduje się kim jest mężczyzna, którego ma w sobie rozkochać, jest w szoku.

4. Gecenin Kraliçesi (2016)

120 min | Action, Drama, Romance

Kartal is an orphan who is raised by Aziz the man who killed his father. Kartal married Aziz's daughter Esra but falls to Selin and feels obligated to leaves her.

Stars: Meryem Uzerli, Murat Yildirim, Ugur Polat, Funda Eryigit

Votes: 357

Akcja serialu rozgrywa się w czasach współczesnych i opowiada o Azizie, bogatym biznesmenie, który mieszka razem z rodziną w luksusowej rezydencji w Stambule. Po śmierci żony całe swoje życie postanawia poświęcić córce Esrze. W rezydencji mieszka również Kartal, który został adoptowany i wychowany przez rodzinę jak prawdziwy syn. Z czasem Kartal stał się prawą ręka Aziza i poślubił Esrę. Sprawia to, że Mert – rodzony syn Aziza jest o niego zazdrosny. W czasie jednej z biznesowych podróży Kartal trafia do miejscowości Grasse w południowej Francji, gdzie poznaje młodszą o kilkanaście lat dziewczynę imieniem Selin, Francuzkę, która ma tureckie korzenie. Mężczyzna zakochuje się w niej i razem spędzają romantyczny wieczór, a także przeżywają swój pierwszy pocałunek nad morzem o wschodzie słońca. Po krótkim romansie Kartal wraca do żony. Selin przyjeżdża do Turcji po kilku latach, gdzie spotyka na swojej drodze Aziza i poznaje jego rodzinę, do której należy również Kartal.

5. Aci Ask (2015–2016)

120 min | Drama

I like to see it because it is interesting It is serin's finest acting in her career

Stars: Alperen Duymaz, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Selin Sekerci

Votes: 603

Miłość niszczy wszystko na swojej drodze - życie zakochanych, otaczających ich bliskich ludzi. W tej historii splotły się losy czterech młodych ludzi. Melek i Buluta, którzy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.Jedyne co ich powstrzymuje - to kobieta o imieniu Sude,pragnąca kochać i być ukochaną.Oprócz nich jest jeszcze mężczyzna Ali,który jest zdolny do wszystkiego w imię miłości.Czy uda im się znaleźć drogę do szczęścia?

6. Ask Laftan Anlamaz (2016–2017)

68 min | Comedy, Romance

Hayat is a country girl with strict parents. She is in a love hate relationship with her boss Murat. Hayat is full of secrets that can ruin her career and relationship.

Stars: Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çagiran

Votes: 4,019

Hayat jest dziewczyną z prowincji, piękną,miłą i inteligentną. Żeby pozostać w Stambule musi znaleźć jak najszybciej pracę, by matka nie zabrała ją z powrotem do rodzinnego miasteczka. Dzięki różnym zwrotom akcji dostaje posadę w firmie Sarte podszywając się pod dziewczynę - Şune Pektas, która to miała dostać pracę dzięki znajomości ojca z jednym z właścicieli firmy.Szefem Hayat zostaje przystojny Murat, którego już miała okazję poznać wcześniej. Przez to że młodzi spędzają dużo czasu ze sobą, zaczynają darzyć siebie uczuciem.Niestety droga do szczęścia nie jest łatwa. Didem,kobieta która szaleje na punkcie Murata nie pozwoli tym dwojga zbliżyć się do siebie. Pozostaje jeszcze kwestia podszywania się Hayat pod inną osobę. Jak zareaguje Murat dowiedziawszy się, że Hayat nie jest tym za kogo się podaje? Czy wybaczy wielkie kłamstwo dziewczynie? Czy Hayat i Murat będą mieli szansę być ze sobą szczęśliwi?

7. Çilek Kokusu (2015)

90 min | Romance

A hardworking girl and a reckless boy.. Although their major differences, fate on the other hand has other plans for them.

Stars: Demet Özdemir, Yusuf Çim, Leyla Uner Ermaya, Kubilay Penbeklioglu

Votes: 1,391

Asli jest młodą i śliczną dziewczyną, która pracuje w cukierni i uwielbia piec pyszne ciasta. Dostarczając truskawkowy tort klientowi, dziewczyna ma wypadek samochodowy i rujnuje tort. Właścicielem drugiego samochodu uczestniczącego w kraksie jest Burak, znany kobieciarz pochodzący z bogatej rodziny. Oboje wdają się w dyskusję od momentu zderzenia i życzą sobie nie spotkać się więcej. Ponieważ Asli nie mogła dostarczyć tortu zostaje zwolniona od razu po powrocie do cukierni. Dziewczyna jest zdesperowana i nie wie jak znaleźć nową pracę. Wtedy, jej przyjaciółka Gonca, która pracuje w tej samej cukierni, przyjmuje ofertę pracy w wielkim hotelu w Bodrum. Gonca namawia przyjaciółkę by poszła do hotelu razem z nią, by mogły zarobić więcej pieniędzy w sezonie. Następnego dnia, Asli i jej przyjaciółka lecą do Bodrum i nieszczęśliwie okazuje się, że hotel w którym miały pracować został zamknięty. Gdy zastanawiają się, gdzie się zatrzymać, trafiają na 5-gwiazdkowy hotel, którego nowi właściciele właśnie szukają osób do pracy. Asli i Gonca decydują się więc złożyć CV i zostać tam, gdyby zostały przyjęte. Jednak Asli nie wie, że właścicielem hotelu jest Burak, którego nie chciała nigdy więcej spotkać. Ich drogi krzyżują się ponownie. W tej historii zobaczysz życie młodych ludzi i relacje różnych charakterów. Czy Asli i Burak dogadają się ze sobą? Czy Asli zapomni o jej platonicznej miłości i zacznie zakochiwać się w Buraku? Czy Burak znajdzie prawdziwą miłość po wielu spotkanych dziewczynach?

8. Heart of the City (2017)

120 min | Drama

Derin and Ali are two people from different worlds. Derin is the daughter of a rich man, on the otherside Ali is a 28 years old boy who saw his mom being killed by his dad when he was young... See full summary »

Stars: Kerem Bürsin, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tugutlu, Osman Alkas

Votes: 524

Historia gdzie miłość plącze się z zemstą, lękiem i walką. Ali to zbuntowany, zraniony przez życie marynarz, ale także bokser, który po wielu latach wraca do Stambułu, miasta które przypomina mu o rozlanej krwi. Derin to pragnąca wolności dziewczyna, żyjąca w zakłamaniu bogatego świata. Przez przypadek do Aliego i Derin zapukała miłość, która przynosi ból, łzy i wielką walkę o każdy następny dzień radości.

9. Günahkar (2014)

100 min | Drama

How can one know who is really innocent and who is not or the thoughts on the people's mind who walk on the fine line between innocence and sinfulness? This is a revenge story which is ... See full summary »

Stars: Seçkin Özdemir, Gülcan Arslan, Hazal Filiz Küçükköse, Korel Cezayirli

Votes: 68

Mężczyzna o imieniu Ali Yusuf zostaje zdradzony przez kobietę, którą kochał ponad życie. Kiedyś był w stanie zrobić dla niej wszystko, teraz jest już innym człowiekiem, który za jedyny cel obiera zemstę na tej, przez którą musiał tyle wycierpieć.

10. Günesin Kizlari (2015–2016)

120 min | Comedy, Drama, Romance

Gunes is a 35 years old woman and a literature teacher whose husband left her with no reason. So she decides to get married in order to afford a good future for her three daughters.

Stars: Emre Kinay, Evrim Alasya, Tolga Saritas, Burcu Özberk

Votes: 1,449

Güneş jest trzydziestopięcioletnią nauczycielką literatury, mieszka w Ismiże razem z trzema córkami - dwojaczkami Nazlı i Selin, które są jak ogień i woda oraz z Peri. Ojciec dziewcząt któregoś dnia wyszedł z domu i więcej nie wrócił. Güneş poznaje Haluka Mertoğlu charyzmatycznego biznesmena i wydaje się, że los ponownie się do niej uśmiechnął, dając szansę na miłość... Jednak rodzina Haluka i on sam, nie są przygotowani na pojawienie się w ich domu trzech żywiołowych córek Güneş, które spadają im na głowę jak grom z jasnego nieba ... w miarę upływu czasu, Haluk zmienia się w zupełnie innego człowieka ... zazdrość, gniew i okrucieństwo stają się częstymi gośćmi w pozornie przytulnym domu Mertoğlu ...

11. Atesböcegi (2017)

120 min | Comedy, Romance

Baris is a very successful, attractive ,but distanced from love, divorce lawyer who feels there is nothing left to surprise him in life. Asli is a beautiful young girl who is full of life, ... See full summary »

Stars: Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Seda Güven, Durul Bazan

Votes: 941

W momencie gdy odnoszący sukcesy samotny adwokat Barış Buka mierzy się z najtrudniejszym do tej pory procesem rozwodowym, na jego drodze pojawia się z pozoru delikatna, a jednak waleczna dziewczyna - kierowca taksówki Asli Eğilmez. Barış , który wierzy, że życie nie przyniesie mu nic nowego, otwiera drzwi dla nieoczekiwanych przygód z Asli, która świeci dosłownie niczym świetlik. W tej nowej historii, która rozpocznie się dla nich obojga, główną rolę będzie grać miłość.

12. Dolunay (2017)

120 min | Comedy, Romance

Ferit Aslan (Can Yaman) is a very successful businessman, and is extremely organized. He wants the same manner of organization in both his private and professional life. Nazli (Ozge Gurel) ... See full summary »

Stars: Özge Gürel, Can Yaman, Hakan Kurtas, Necip Memili

Votes: 1,917

Nazlı chce zostać profesjonalną kucharką, specjalizującą się w kuchni japońskiej. Jej marzeniem jest otwarcie własnej restauracji, w której mogłaby realizować swoje pasje. Jako studentka, postanawia dorobić sobie zatrudniając się jako osobista kucharka w domu bogatego biznesmena – Ferita. Niespodziewane zbiegi okoliczności sprawiają, że Ferit i Nazlı stają się sobie bliscy...a niemożliwa miłość uchyla im jednak swoje drzwi...

13. Siyah Inci (2017–2018)

120 min | Drama

Hazal, beautiful young girl is engaged with Kenan, handsome young fisherman. The day before their wedding, Hazal is forced to marry Vural, successful businessman who fall in love with her ... See full summary »

Stars: Tolgahan Sayisman, Hande Erçel, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal

Votes: 319

Dwoje zakochanych w sobie ludzi: Hazal i Kenan, którzy obiecali sobie, że nigdy się nie rozstaną, mieszkają w małym nadmorskim miasteczku położonym nad Zatoką Antalya. Ich życie wywraca się do góry nogami, kiedy do miasta przyjeżdża Vural, który jest w stanie zrobić wszystko, by zdobyć serce Hazal.

14. Black and White Love (2017–2018)

140 min | Action, Drama, Romance

A doctor who has devoted herself to healing others encounters a cold-blooded killer with a wounded past. What happens when the woman who saves lives is captured by the man who takes them?

Stars: Birce Akalay, Muhammet Uzuner, Ibrahim Celikkol, Cahit Gök

Votes: 4,029

Doktor Aslı Çınar jeste celem płatnego mordercy Ferhata Aslana. Poświęciła swoje życie leczeniu ludzi, ratując ich od śmierci. Ferhat przeciwnie. Jest tym, który potrafi odebrać życie bez mrugnięcia nawet oka. W pewnym momencie drogi Ferhata i Aslı (ludzi zupełnie odmiennych, różnych, czarno-białych) przecinają się. Aslı zostaje sprowadzona siłą do wiejskiego domu, aby leczyła rannego. Jednak dziewczyna przypadkiem staje się świadkiem morderstwa.

15. Meryem (2017–2018)

120 min | Drama

In the aftermath of an accident, a naive girl finds herself torn between an unscrupulous prosecutor and a vindictive plaintiff.

Stars: Furkan Andic, Ayça Aysin Turan, Cemal Toktas, Açelya Topaloglu

Votes: 610

Meryem to skromna i prosta dziewczyna, która pracuje w piekarni swojego ojca. Straciła matkę i teraz został jej tylko on oraz jej chłopak Oktay, dobrze zapowiadający się prokurator. Pewnej nocy wracając z kolacji, Meryem i Oktay mają wypadek, w którym ginie kobieta. Meryem, nie chcąc niszczyć kariery swojego chłopaka, który spowodował wypadek, a potem przekonał ją, że nikt w nim nie ucierpiał, bierze na siebie odpowiedzialność za incydent. W międzyczasie narzeczony dziewczyny, która zginęła w wypadku, poprzysięga zemstę na winnej tej tragedii…

16. Gülizar (2018)

120 min | Drama

Gulizar lives with Suzan in a poor neighborhood of Izmir. Music is very important to her and one of her biggest dreams is to be a good singer. Suzan works in Serif's pavilion but Serif's ... See full summary »

Stars: Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoglu, Serif Sezer

Votes: 160

Gülizar mieszka w ubogiej dzielnicy w Izmirze z Suzan, której powierzyła jej matka. Muzyka jest dla niej bardzo ważna i jedynym z największych jej marzeń jest stanie się pewnego dnia dobrą piosenkarką. Suzan pracuje w klubie, którym zarządza Serife i wzrok Serife pada na Gülizar. Chce aby Suzan wprowadziła Gülizar do klubu. Jeszcze jednym problemem Gülizar jest starzejący się Behri Bey, który chce się z nią ożenić. Aby pozbyć się tych problemów, życie Gülizar zmieni się w niespodziewany sposób. Jej ojciec Mehmet Rifat, bogaty biznesmen posiadający przetwórnię nabiału,umiera. Przed śmiercią chce zobaczyć Gülizar i chce,żeby zamieszkała na farmie. Murat, syn Veysela, zarządcy gospodarstwa, jest zachwycony Gülizar od chwili jej przybycia na farmę. Ale jest problem – zaręczył się z Mine, córką Mehmeta Rifata. Kiedy Gülizar będzie próbowała spełnić swoje marzenia, na farmie będzie walczyć z wrogami zarówna z przeszłości, jak i nowymi. Ale z drugiej strony – będzie zachwycona miłością , którą poczuje do Murata.

17. Fazilet Hanim ve Kizlari (2017–2018)

140 min | Drama

The story of Fazilet, mother of two Hazan and Ece, eager to gain money, using her younger daughter, Ece,modeling skills. While Hazan pursues a sport coach life, far from her mother ambitions and falls in love with a rich spoiled man.

Stars: Nazan Kesal, Deniz Baysal, Caglar Ertugrul, Mahir Günsiray

Votes: 1,566

Pani Fazilet to wdowa, która żyje w biednej dzielnicy Stambułu wraz ze swoimi córkami. Niezadowolona z życia, taszczy za sobą walizkę pełną niespełnionych marzeń. Marząc o bogactwie, widzi w swojej młodszej córce Ece klucz do ich spełnienia. Jednak jej największą przeszkodą na drodze do spełnienia tych marzeń jest jej starsza córka Hazan, chłopczyca, która stała się zgorzkniała po śmierci ojca. Usiłując zrobić ze swojej młodszej córki gwiazdę, pani Fazilet krzyżuje drogi swoich córek ze sławną i zamożną rodziną Egemen. Kobieta staje się zaślepiona willą nad brzegiem Bosforu, której okazałość przechodzi jej najśmielsze oczekiwania. Nie tylko w życiu pani Fazilet i Ece zajdą poważne zmiany – Hazan, która jest zakochana w bogatym i rozpieszczonym playboyu Sinanie, przykuwa jego uwagę w wyniku pewnego splotu zdarzeń. Między tą dwójkę wkracza Yağız, starszy brat Sinana, który darzy Hazan odwzajemnionym poczuciem nienawiści ze względu na nieporozumienie, do którego doszło pewnej nocy w hotelowym pokoju…

18. Can Kiriklari (2018)

120 min | Action, Drama

The series tells the story of two women police drama.

Stars: Hande Dogandemir, Funda Eryigit, Seçkin Özdemir, Alican Yücesoy

Votes: 217

Historia Zeynep i Leyli, które zaprzyjaźniły się kiedy mieszkały w domu dziecka i postanowiły razem wstąpić do policji. Po akademii policyjnej zaczęły pracować w jednym z komisariacie. Leyla jest z natury raczej wesołą osobą, natomiast Zeynep jest raczej jej przeciwieństwem. Zeynep ma wyjść za mąż za prokuratora o imieniu Kerem. Historia rozpoczyna się w dniu ich ślubu, kiedy dochodzi do morderstwa.

19. Nefes Nefese (2018)

120 min | Action, Adventure, Crime

In Berlin, her father Ayaz Kiran lives a quiet life. Ruya finds out that her mother, whom she has never seen one day, is in Syria. The only way to enter the occupied congregation for Ruya, ... See full summary »

Stars: Sukru Ozyildiz, Melisa Senolsun, Ugur Yücel, Ezgi Senler

Votes: 265

Rüya mieszkająca z ojcem Ayazem Kıranem w Berlinie nagle dowiaduje się, że matka której nigdy nie znała i nie widziała żyje. Mieszka w Syrii. I tu zaczyna się nasza historia... Dla Rüyi, która dowiedziała się o mamie jedynym sposobem na dostanie się do wioski jest zawarcie fałszywego małżeństwa z Boranem. Postawiła ona sobie za cel wejść na tę niebezpieczną ścieżkę pomimo tego, że do dnia dzisiejszego nie odstępowała ojca ani na krok. Jej losy krzyżują się na drodze przeznaczenia z Yusufem, który po 6 latach wraca do domu. W poszukiwaniu swej matki w Syrii trafia do Antakya w bardzo licznej rodzinie oraz w zupełnie innych "przygodach". Sprawcą tej niebezpiecznej przygody, w której się znalazła jest jej ojciec o "Yastreb" i jego ciemna strona mocy, o której ona nic nie wie.

20. Tatli intikam (2016)

120 min | Comedy, Romance

A Turkish romantic-comedy produced and broadcasted by national Kanal D channel.

Stars: Leyla Lydia Tugutlu, Furkan Andic, Cagri Citanak, Hazal Türesan

Votes: 542

Pelin, której nie wiodło się w życiu miłosnym, postanawia poślubić mężczyznę swoich marzeń. Jednak Tolga, jej narzeczony, porzuca Pelin w dniu ich ślubu i znika. Po tym traumatycznym wydarzeniu, Pelin nie potrafi wieść szczęśliwego życia. Wierzy, że to zdarzenie ma związek z pewną osobą z jej przeszłości. Gdy zaczyna kwestionować swoją przeszłość, przypomina sobie o Tankucie, chłopaku który podkochiwał się w niej w liceum. Tankut, odrzucony i upokorzony przez Pelin na oczach wszystkich, opuszcza szkołę i zaczyna nowe życie w innym miejscu. Wyjeżdża za granicę, gdzie rozpoczyna nowy rozdział swojego życia zostając kucharzem. Po pewnym czasie powraca do Turcji, gdzie otwiera własną restaurację. Pelin wierzy, że jeśli odnajdzie Tankuta i przeprosi go, wtedy klątwa zostanie z niej zdjęta. Jednak sprawy nie toczą się tak łatwo, bo Tankut już nie jest tą samą osobą. Jest to dla niego właściwy moment, by zemścić się na Pelin.

21. Muhtesem Ikili (2018–2019)

120 min | Action, Crime

Muhtesem Ikili is an adaption of the famous American movie, Tango and Cash. A story of two police officer Mert Barca and Mustafa Kerim Can / MKC. Barca and MKC, are forced to come together ... See full summary »

Stars: Ibrahim Celikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel, Öykü Karayel

Votes: 501

Jeden policjant z Anadolu, drugi z części europejskiej. Tajemniczy Mert Barca i perfekcjonista-macho Mustafa Kerim Can (MKC). Ci dwaj zostali zmuszeni do zjednoczenia się w celu przeprowadzenia wspólnej operacji. Akcja kończy się sukcesem z powodu odwagi Barcy i zaradności MKC. Po czym panowie starają się trzymać z dala od siebie przez wiele lat do czasu, aż na przeciw nich stanie jeden wróg. Komisarze są zmuszeni rzucić swoje problemy i ponownie wspólnie walczyć z wrogiem. Ich przeciwnik jest silny, a jego działania są przemyślane. Jednakże MKC i Barcy najtrudniej jest trzymać się razem. Panowie oprócz perypetii zawodowych mają swoje historie miłosne. Barca przeżywa żałobę po śmierci żony Serene, kiedy to nagle spotyka Nilüfer, piękną i zaradną siostrę MKC. Ten z kolei desperacko walczy o swoją rodzinę,ponieważ żona prawniczka - Yağmur ma dosyć życia pod jego nadzorem, próbując walczyć o bezpieczeństwo ich 7-letniego syna - Mehmeta. Od tej pory wspólna droga partnerów z policji będzie pasmem naprzemiennych kłótni i gestów przyjaźni. Barca i MKC będą razem nie tylko po to, aby pokonać wroga, ale także po to, aby leczyć swoje rany.

22. Halka (2019– )

120 min | Action, Crime, Drama

Two different young men coming together from different places stand side by side and fight against a conspiracy. They go after a past that doesn't leave behind. They bring to account of old... See full summary »

Stars: Serkan Çayoglu, Hande Erçel, Kaan Yildirim, Hazal Subasi

Votes: 2,262

Dwoje młodych ludzi – Cihangir i Kaan, różniących się od siebie i pochodzących z różnych miejsc, z uporem i gniewem walczą z pułapką, która została uznana za przypadek, kaprys losu. Podążają w ślad za przeszłością, która ich nie opuszcza. Borykają się z brudną walką, małymi i wielkimi kłamstwami. Zostają wciągnięci w życie zdominowane przez mafię, brudne pieniądze i intrygi. Dzień w dzień stają w obliczu tajemniczego Pierścienia i jego okrutnych działań. „Pierścień” jest zamkniętą organizacją przestępczą, która nie ujawnia się w świetle dnia. Daje za to o sobie znać wszędzie tam, gdzie są pieniądze i władza. To grupa szantażystów, którzy znajdują się w szeregach wymiaru sprawiedliwości i mafii, i robią wszystko, co możliwe, aby zawsze wypełnić powierzone im zadanie. To z nimi muszą zmierzyć się Kaan i Cihangir, żeby dokonać swojej zemsty…

23. Erkenci Kus (2018–2019)

120 min | Comedy, Romance

Sanem, a young girl with aspirations of becoming a writer, is forced by her parents to choose between an arranged marriage and finding a proper job. Rushing into a new job at an advertising company, she soon falls for her boss, Jan.

Stars: Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez

Votes: 3,357

Sanem od wczesnego dzieciństwa jest przyzwyczajona do wstawania rano i otwieranie sklepu ojca,który rano przeżywa ataki astmy. W przeciwieństwie do swojej siostry,Leyla, Sanem jest naturalną,pogodą i wesołą dziewczyną. Dowiedziawszy się,że w agencji reklamowej, w którym pracuje Leyla,potrzebują pracowników,Sanem zwraca się do nich w poszukiwaniu pracy. I to jest początek jej przygody. Właściciel wydawnictwa,Aziz,ma dwóch synów: Cana i Emre. Po tym,jak Sanem zaczyna pracować w czasopiśmie,w którym sprawy nie układają się za dobrze, wplątuje się w trudną sytuację. Całkiem przez przypadek zbliża się do Cana,najstarszego syna Aziza,i sprawy przybierają niecodzienny obrót. Can jest wysportowanym młodzieńcem,kochającym wolność oraz wolącym spędzać czas na świeżym powietrzu,niż w hałaśliwym mieście.Te cechy pomogą mu nawiązać wyjątkową więź z Sanem...

24. Sahane Damat (2016– )

120 min | Comedy, Romance

Melike lies to her family in Germany about her work, house and fiance Mehmet. Mehmet is a doctor and the fiance of her boss Iknur. When her family comes to Istanbul, she blackmails Mehmet to go along with her plans to not expose her lies.

Stars: Burcu Özberk, Ali Ersan Duru, Nükhet Duru, Erhan Yazicioglu

Votes: 308

Melike, próbując przekonać swoją rodzinę, że może żyć sama w Stambule, posuwa się do „małych” kłamstw. Od tej pory, jej rodzina myśli, że dziewczyna jest nagradzaną dziennikarką, ma wspaniały dom i jest zaręczona z lekarzem. W rzeczywistości jest biedna, pisze horoskopy do gazety i zostaje wyrzucona z domu za niepłacenie czynszu. Jej wyimaginowany narzeczony istnieje, ale jest zaręczony z szefową Melike. Pewnego dnia, dziewczyna poznaje sekret, który zmieni całkowicie jej życie i sprawi, że kłamstwa zamienią się w rzeczywistość.

25. Kuzgun (2019)

120 min | Action, Drama, Romance

Kuzgun's family life changes completely as a result of the caliper held against his father, who is a police. Kuzgun will fall into a bondage, pain, anger, and struggle that will last 20 years.

Stars: Baris Arduç, Burcu Biricik, Hatice Aslan, Caner Sahin

Votes: 1,439

Kuzgun czekał 20 lat, aby pomścić swojego ojca, policjanta Yusufa Cebeci. Po tym, jak jako dziecko został rozdzielony z rodziną, żył pod innym imieniem - Akça. Kuzgun, pracując jako ochroniarz, zdecyduje się powrócić do Stambułu, aby pomścić ojca i swoje utracone dzieciństwo. W tej potężnej historii, która przyciąga uwagę, poznamy postać Dili Bilgin, dziecięcej miłości Kuzguna. Ścieżki Dili, pracującej jako adwokat i Kuzguna skrzyżują się po wielu latach. Kiedyś łączyła ich miłość, a teraz żal i trudna przeszłość. Czy Dili i Kuzgunowi uda się zawalczyć o swoją miłość, stojąc często po przeciwnych stronach?

26. Kardes Çocuklari (2019)

120 min | Drama

The paths of the two mothers whose dreams and lives are different from each other intersect and cause unexpected events after years.

Stars: Mehmet Aslantug, Ayça Bingöl, Nur Fettahoglu, Afra Saraçoglu

Votes: 263

Umran i jej córka Hayat, mieszkają w małej wiosce. Ich życie dalekie jest od doskonałości. Umay Karay i jej córka Hayal są w Stambule i prowadzą życie charakterystyczne dla wyższych sfer. Po latach kobiety, które są rodzonymi siostrami spotykają się w nieoczekiwanych okolicznościach. Skrzyżowanie ścieżek kobiet żyjących tak różnie, że nie mogłyby się zjednoczyć nawet we śnie, może spowodować nieoczekiwane zdarzenia.

27. Sen Anlat Karadeniz (2018–2019)

150 min | Drama

Nafes was forced to marry vedat who abused & tortured her,one day nefes takes her son & escapes in a car truck of one of her husband's partners who is called tahir,Tahir will protect them ... See full summary »

Stars: Ulas Tuna Astepe, Irem Helvacioglu, Sinan Tuzcu, Öykü Gürman

Votes: 1,714

Mrożąca krew w żyłach opowieść o Nefes, której psychopatyczny mąż nie szczędził bicia i poniżania. Sprzedana Vedatowi w wieku 16 lat, urodziła mu syna mając 17. Nefes przez lata była torturowana i poniżana wiele razy próbuje uciec od swojego oprawcy, ale bez powodzenia. W końcu jednak udaje jej się wykorzystać okazję i ucieka, zabierając ze sobą małego synka. Na swojej drodze spotyka młodego człowieka o imieniu Tahir , który urodził się i mieszka wraz z rodziną nad Morzem Czarnym. Uważany jest za niezrównoważonego, choć tylko nienawidzi niesprawiedliwości, a jeśli się rozgniewa - nie przebacza. Czy uda mu się uratować młodą kobietę i jej syna? Wszak Vedat nie odpuszcza.

28. Kimse Bilmez (2019)

120 min | Action, Drama, Romance

Sevda is a very beautiful and energetic girl who dreams of being a star. Ali has a mysterious past. Ali and Sevda's extraordinary love story.

Stars: Keremcem, Özgü Kaya, Burak Serdar Sanal, Zeynep Elçin

Votes: 305

Ali będąc małym chłopcem stracił rodziców i został rozdzielony z bratem. Jego największym marzeniem jest odnalezienie zaginionego młodszego brata Süleymana, który ma bzika na punkcie samolotów. Z tego powodu chłopiec otrzymał przezwisko „Pilot”. Süleyman to wesoły młody człowiek szaleńczo zakochany w pięknej farmaceutce Duygu Selvi. Jednak dramat rozpoczyna się wtedy, gdy okazuje się, że Duygu jest platonicznie zakochana w Alim ... Ali wyrasta na inteligentnego i niezwykle utalentowanego mężczyznę. Z powodu jego umiejętności agencje wywiadowcze biorą go pod opiekę i dają mu specjalne wykształcenie. Pod zmienionym imieniem Ali służy dobru państwa, będąc jednocześnie doskonale zorientowanym w elektronice. Ale pewnego dnia Ali rzuca wszystko i przenosi się na niewielki obszar, gdzie po jakimś czasie traci swoją żonę i dziecko. Ali zaczyna wierzyć, że to służby specjalne odpowiadają za śmierć jego rodziny. Mimo to odnajduje siłę, aby rozpocząć nowe życie w nowym miejscu, gdzie spotyka tajemniczą i piękną Sevdę. Sevda musi schronić się w domu Ali Hüroğlu. To z tego spotkania rozpocznie się najjaśniejsza historia ich miłości.

29. Azize (2019)

120 min | Drama

Azize, which tells a passionate but impossible love story.

Stars: Bugra Gülsoy, Hande Erçel, Mustafa Avkiran, Duygu Sarisin

Votes: 234

Azize opowiada historię miłości i nienawiści między młodą pielęgniarką z rodziny, która została zniszczona, a życzliwym, przystojnym spadkobiercą rodziny mafijnej.Recently Viewed